Wydziarane newsy

Zombie Boy popełnił samobójstwo

sklep

Jego kariera nabrała tempa w 2011 roku, kiedy to współpracę zaproponowała mu Lady Gaga. Zombie wystąpił w jej teledysku i dzięki niemu stał się rozpoznawalny na całym świecie. Wcześniej kojarzony był wyłącznie ze środowiskiem tatuaży.

Rick targnął się na życie w środę 1 sierpnia, czym wywołał od razu lawinę komentarzy w środowisku artystycznym. Wspomniana Lady Gaga tak skomentowała śmierć 32-latka na swoim Facebooku. – “Samobójstwo mojego przyjaciela Ricka Genesta jest wstrząsające. Musimy bardziej się starać, by zmienić naszą kulturę. Nasze zdrowie psychiczne musi stać się priorytetem i nie możemy bać się o nim rozmawiać“.

Zombie Boy urodził się w 1985 roku w kanadyjskiej prowincji Qubec. Swój pierwszy tatuaż zrobił sobie w wieku 19 lat i od tego okresu jego ciało zaczęło pokrywać się dziarami. Właśnie ilość tatuaży miała wpływ na jego pseudonim, to im zawdzięcza nazwę Zombie Boy.

Kanadyjczyk miał swój epizod także w naszym kraju. W 2011 roku wystąpił w teledysku Honoraty Skarbek, który promował utwór “Sabotaż”.

Genest wystąpił także w kampanii “Go Beyond Cover” promując swoją twarzą podkład do makijażu. Skuteczność kosmetyku przedstawiano poprzez zakrywanie wszystkich tatuaży na jego ciele. Film reklamowy obejrzały setki tysięcy ludzi na całym świecie.

Wszystkim najbliższym Artysty wyrazy współczucia. Świat pożegnał właśnie kolejną indywidualność.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *