Tatuaże cz-b

Tatuaże dla rodziców

sklep

Tatuują sobie imiona, daty narodzin, a ostatnio także coraz częściej rysunki. Mowa o rodzicach, którzy przenoszą sobie na skórę dzieła swoich dzieci czy utrwalają ważne daty z nimi związane. Tatuaż dla rodziców, piękna pamiątka czy wręcz przeciwnie?

W ostatnich latach rodzice tatuowali sobie najczęściej imiona oraz daty narodzin własnych dzieci. Nie były to wyszukane wzory. Można śmiało stwierdzić, że każdy jeden najczęściej oklepany i niczym nie wyróżniający się na tle pozostałych. Ostatnio wzory tatuaży dla rodziców są coraz bardziej oryginalne. Hitem stały się rysunki dzieci, przenoszone na skórę. Obok nich popularne są też odciski dłoni lub stópek. Jednak mnie bardziej przekonują te pierwsze, bo naprawdę potrafią zaskoczyć.

Do niedawna rysunki dziecka zdobiły lodówki czy fronty szafek. Dzisiaj zostają utrwalane na ciałach rodziców, najczęściej plecach lub ramionach. Takie tatuaże mają oryginalną kreskę i nie koniecznie równe kontury. Ale w tym tkwi właśnie ich cały urok. Każdy jest inny.

Na podobne kroki decydują się również celebryci. W ubiegłym miesiącu swoim nowym malunkiem na ciele pochwaliła się Maja Hyży. Na instagramowym koncie opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje tatuaż, który jest odbiciem rysunków jej dzieci. – Tatuaż przedstawia dwie strony. Jedna jakby rysowana ręką moich dzieci druga jakby rzeczywista. Wszystko w charakterze Watercolor.  Jest to dla mnie bardzo ważny i sentymentalny tatuaż a dzieci są przeszczęśliwe że to właśnie Ich rysunek mam na łopatce – poinformowała Maja (pisownia oryginalna).

Źródło: Instagram

Chętnych do noszenia takich wzorów jest coraz więcej. Traktują je jako wyraz bezkresnej miłości do dziecka. A Wam jak podoba się taka forma sztuki?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *