Wydziarane newsy

TATTOOFEST 25 Polish Female Tattoo Artists

sklep

Na album TATTOOFEST. 25 Polish Female Tattoo Artists składa się aż 160 stron, na których przedstawiono 25 najbardziej popularnych i rozpoznawalnych, polskich artystek tatuażu. Znajdziemy w nim zdjęcia z sesji i najlepsze prace tatuatorek. Dziewczyny wypowiedziały się także o swojej pracy, podsumowały branże tatuatorską oraz poruszyły tematy kobiece.

Pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest Dominika Mika, pracująca w “krakowskim” TattooFest. Na Dzień Kobiet planowała przygotować portrety zaprzyjaźnionych tatuatorek. Projekt jednak szybko się rozrósł, stąd pomysł o wydaniu obszernego albumu.

Julia Szewczykowska Foto: Jacek Kloskowski – TATTOOFEST. 25 Polish Female Tattoo

Przedstawione dziewczyny łączy wspólna pasja, różni jednak styl prezentowanych prac. Dlatego znajdziemy prezentacje artystek charakteryzujących się tatuażami w stylach neotraditional, komiskowy,, dot worku, i realizmie. Można śmiało stwierdzić, że każda z nich ma swoją oryginalną, często rozpoznawalną już kreskę.

Artyści tatuażu zostawiają na klientach cząstkę siebie. Podobnie jest z dziewczynami, które zagościły w albumie. Za pomocą pięknych projektów odbijają na skórach siebie, w ten sposób zostając z daną osobą na zawsze.

Do premiery zostało już niewiele czasu. Odbędzie się 2 czerwca podczas XIII Tattoofest Convention w Krakowie. To wtedy będziecie mieć okazję porozmawiania z tatuatorkami oraz twórcami, którzy pracowali nad albumem. Za wszystkie zdjęcia odpowiada Jacka Kloskowskiego. Pokaz jego prac jest także przewidziany w Krakowie na konwencie.

Dla niecierpliwych, album można już zamawiać w preorderze, edycja limitowana 1000 szt. Cena niska, 39,90 PLN. By dokonać zakupu należy wejść tutaj.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *