Tatuatorzy,  Tatuaże kolorowe

Surrealistyczny świat Tomasza “TOFI” Torfińskiego

sklep

Aż trudno w to uwierzyć, ale Tomasz TOFI Torfiński tatuuje już od 18 lat. Dzisiaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tatuatorów z Polski, a jego surrealistyczne tatuaże noszą klienci z różnych stron świata.

W okresie, w którym TOFI szlifuje styl i dopracowuje kolejne detale w swoich projektach na scenie tatuażu pojawiło się co najmniej kilka generacji nowych, młodych tatuatorów. 18 lat to naprawdę dużo czasu. Scena tatuażu przez ten okres mocno się rozwinęła. W każdym większym mieście w Polsce działają dziesiątki salonów tatuażu, zatrudniających często po kilkoro artystów. Jednak z pokolenia Tomasza zostało niestety niewielu czynnie pracujących i rozwijających swój talent.

Po maszynkę sięgnął bo po prostu chciał nauczyć się tatuować.Bez zbędnych opowieści i historii. Za chęciami poszła nauka i tak dotarł tutaj, gdzie jest dzisiaj. Tomasz TOFI Torfiński jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych tatuatorów z Polski.

Styl TOFIEGO można określić mianem surrealistycznych prac, które odtwarzają rzeczywistość. Za pomocą swoich projektów stara się opowiedzieć różne historie, bez ograniczeń. Surrealizm pozwala mu przelewać na skórę klientów wszystko to, co wcześniej powstanie w jego głowie, a następnie pojawi się w postaci szkicu. Bez większych ograniczeń. Totalna swoboda projektowania.

Tomasz TOFI Torfiński uwielbia w swoich pracach przemycać przedmioty i instrumenty muzyczne, które przedstawia w formie twarzy czy wręcz ludzkiego ciała. Brzmi niewiarygodnie, ale takie są właśnie jego tatuaże. Za każdym razem efekt końcowy jest niesamowity.

Warto wspomnieć, że Tomek jest też właścicielem studia INK-OGNITO TATTOO w Rybniku. To właśnie w nim przyjmuje klientów z różnych stron Europy i świata. Ponadto można spotkać go na konwentach tatuażu – tutaj nie rzadko w roli jurora.

Tatuaże TOFIEGO są nagradzane na całym świecie. Właśnie dlatego, żeby się zapisać na sesję potrzeba cierpliwości. Terminy dość odległe, ale uważam, że dla posiadania jednego z jego dzieł warto poczekać. Zresztą sami oceńcie, przeglądając galerię prac Tomasza TOFIEGO Torfińskiego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *