Tatuatorzy

Sandra Daukstha, malarskie tatuaże z realistycznymi detalami

sklep

Sandra Daukstha jest bardzo utalentowaną, łotewską artystką. Od kilku lat słynie ze swoich oszałamiających tatuaży. Wywodzi się z największego i niewątpliwie najpopularniejszego salonu na Łotwie, Domu Tatuażu z Rygi.

Sztuką tatuażu zajęła się dopiero w 2012 roku. Od tego czasu pracowała już w kilku salonach, gościła na guest spotach w wielu krajach. Taki tryb pracy pozwala jej na ciągłe udoskonalanie techniki i rozwijanie umiejętności.

Sandra specjalizuje się w projektowaniu malarskich tatuaży, do których dodaje realistyczne detale.  To właśnie malarstwo jest jej główną inspiracją. Temu hobby poświęca każdy wolny czas. W swoich projektach najczęściej wykorzystuje motywy zwierząt i kwiatów. Umieszcza w nich jasne i żywe kolory, których połączenie daje niesamowity efek końcowy. Sama swój styl nazywa ilustracyjnym realizmem.

Artystka nie ukrywa, że w przyszłości chętnie spróbuje pracy z innymi stylami. Chciałaby zrobić tatuaż w stylu japońskim lub neo tradycyjnym. Nie boi się eksperymentów, bo kocha to co robi na co dzień i planuje każdego dnia uczyć się czegoś nowego.

Zapraszam Was do obejrzenia galerii prac Sandry.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *