Tatuatorzy

Pavel Krim, wspaniały fotorealizm z Estonii

sklep

Pavel Krim, tatuator z Estonii, z 16-letnim doświadczeniem. Wykonuje tatuaże realistyczne łącząc w swoich projektach cechy charakterystyczne z różnych stylów.  Właśnie to wyróżnia go na tle innych artystów.

Pavel ze scena tatuażu związany jest od 2002 roku. Już w wieku 13 lat marzył o tym, by zostać tatuatorem. Często zaznacza, że przez całe swoje życie związany jest ze sztuką. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że gdy jako nasteletni chłopak zobaczył znacznie wytatuowanego mężczyznę, zamarzył by poznać bliżej ten świat.

Jego fotorealistyczne projekty zdobywają uznanie na licznych konwencjach. Estoński tatuator bardzo często podróżuje po świecie, docierając do coraz szerszego grona osób, zainteresowanych jego twórczością.

Zapytany kiedyś o swój warsztat i umiejętności odpowiedział, że w sztuce piękne jest to, że nigdy nie jest się w “pełni dorosłym”. Zawsze można można podnosić swoje umiejęności, poszerzać wiedzę i rozwijać styl. Jestem pewien, że dzięki takiemu podejściu do swojej pracy doszedł do miejsca, w którym dzisiaj się znajduje i nie boi się eksperymentować z własnym stylem. Przemycanie do swoich projektów elementów zaczerpniętych z różnych stylów stało się jego znakiem rozpoznawczym.

Jesteście ciekawi, jakie ulubione miejsca tatuuje Pavel Krim? Swoje tatuaże najchętniej wykonuje na rękach. Natomiast żebra są jego najmniej ulubionym miejscem.

Pavel Krim pracuje za naszą zachodnią granicą, w niemieckim studio Art Faktors w Essen. Wszystkich zainteresowanych pracami Pavla zapraszam do galerii.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *