Tatuatorzy

Nadia jest najmłodszą tatuatorką w Polsce

sklep

Konwenty tatuażu przyciągają od kilku lat najlepszych tatuatorów z całego kraju. We Wrocławiu furorę zrobiła jednak nikomu dotąd nie znana Nadia Latusek. Fascynacja spowodowana jest jej wiekiem. Otóż Nadia ma dopiero jedenaście lat. Młody wiek nie był przeszkodą w zdobyciu wyróżnienia w kategorii mikrotatuaż.

W jednym z wywiadów młoda artystka przyznała, że najchętniej wykonuje bajkowe postacie i małe, kolorowe tatuaże. Ale na przyszłość planuje naukę cieniowania.

Rodzice Nadii przyznają, że ich córka już od najmłodszych lat chwytała się rysowania. Swój pierwszy tatuaż wykonała już w wieku 10 lat. Jej Klientką był nikt inny, tylko matka. Wcześniej szkoliła się na sztucznej skórze. Kolejnymi klientami byli odpowiednio tata oraz kilkoro najbliższych osób z rodziny. Warto wspomnieć, że mamą Nadii jest Beata, znana w środowisku tatuatorskim artystka z salonu Betty Tattoo Shop.

Póki co Nadia jest zafascynowana tatuażami i ona sama, ale także i jej rodzice nie wyobrażają sobie, by w najbliższym czasie nie rozwijała swojego talentu. Z ciekawością będziemy się przyglądać rozwojowi talentu i dzisiaj życzymy wielu sukcesów i przyjemności.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *