Tatuaże cz-b,  Tatuaże kolorowe

Motywy filmowe w tatuażach

sklep

Uważam, że tatuaże z motywami filmowymi, są jednymi z ciekawszych. Oczywiście tylko te, które wykonane są dobrze i przez profesjonalnych artystów specjalizujących się najczęściej w realizmie. Jednym z prekursorów motywów filmowych w sztuce tatuażu jest na pewno Nikko Hurtado. W Polsce można wymienić Jarka Goraja z Łodzi, który w swoim portfolio ma kilka prac filmowych, w tym zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się motyw z kultowego już polskiego filmu “Sami Swoi”. Tatuaż można obejrzeć w galerii, którą umieszczam na dole.

Odkrywanie zupełnie nowego świata, wymyślonego przez reżysera, pochłania setki milionów osób na całym świecie. Podejrzewam, że właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się przenieść te chwile na swoje ciało. Wspólnie z tatuatorem wymyślają coraz to nowsze i bardziej oryginalne projekty, przedstawiające kadry swoich ulubionych produkcji filmowych. Często są to tylko postacie, ale jednak nie jest to regułą.

Jeśli masz tatuaże z kadrem filmowym, przedstawiający bohaterów filmowych, to chcę je zobaczyć. Podziel się nimi w komentarzu. Poniżej prezentuję tatuaże inspirowane filmową popkulturą, które mi się spodobały i wierzę, że także wśród Was znajdą szerokie grono fanów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *