Tatuatorzy,  Wydziarane newsy

Linia kosmetyków od Kat Von D

sklep

Kat Von D jest ikoną świata tatuażu. Jak to w takich przypadkach najczęściej bywa, ma zarówno swoich wielbicieli jak i nie mało grono wrogów. Jednak jednego nie można jej odmówić. Pracowitości i spełnienia marzeń. Od września ub. roku w sieciach Sephora dostępne są jej kosmetyki, które pokochały kobiety na całym świecie.

Katherine Von Drachenberg, bo tak właśnie nazywa się Kate Von D,  jest jedną z najbardziej cenionych i medialnych artystów tatuażu na świecie. Jej tatuaże noszą m.in: Jared Leto, Lady Gaga, Beyonce, Demi Lovato, Zayn Malik, Miley Cyrus czy Ewan McGregor. Już w dzieciństwie odkryła pasję do rysunku, a swój pierwszy tatuaż wykonała w wieku 14 lat. Dziś jest m.in właścicielką słynnego studia tatuażu – High Voltage Tattoo w Los Angeles, które reklamowała w jednym z popularnych programów telewizyjnych. Już jako nastolatka odkrywała odkryła potęgę makijażu, czyniąc z intensywnie czerwonej pomadki i najczarniejszego eyelinera swój znak rozpoznawczy. Już w 2008 roku, stworzyła swoje pierwsze produkty. Reklamowała 4 pomadki , oczywiście w intensywnych odcieniach czerwieni. Jej autorska marka kosmetyków Kat Von D stworzona została we współpracy z marką KENDO (część koncernu LVMH).

Kat Von D
Fot. Kat Von D

Seria kosmetyków Kate Von D zdobyła wiele nagród w konkursach kosmetycznych. Artystce udało się w nich połączyć szyk dawnego Hollywood z mocnym, rock’n’rollowym, artystycznym duchem, który reprezentuje. Marka łamie standardy i skierowana jest do odważnych dziewczyn. Prawie wszystkie formuły kosmetyków są wegańskie, a na większości z nich na opakowaniach znajdziemy napis:  100% Cruelty Free!”. Warto dodać, że kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Jeśli szukasz produktów, które charakteryzuje różnorodność kolorów, wysoka pigmentacja i imponująca długotrwałość, to kosmetyki Kate Von D są skierowane do Ciebie. Ale jakość kosmetyków to nie wszystko – oryginalne i przyciągające wzrok opakowania zadowolą nawet najbardziej wybrednych.

 

Jeden Komentarz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *