Tatuatorzy,  Tatuaże kolorowe

Kocie tatuaże Ewy Sroki

sklep

Jest kociarą i absolwentką łódzkiej Akademi Sztuk Pięknych. Rysuje od dzieciństwa. Poznajcie Ewę Srokę, tatuatorkę łódzkiego salonu “Ładne Rzeczy”, którego właścicielką jest Aleksandra Kozubska.

Patrząc na tatuaże wychodzące spod ręki Ewy, ciężko uwierzyć, że tatuuje dopiero od czterech lat. Akwarelowe prace, nasycone kolorami rozpoznawalne są wśród coraz większego grona klientów. W zdecydowanej większości wśród pań, które chętnie robią sobie jej autorskie projekty.

W swoich projektach Ewa wykorzystuje czarne linie, podkreślając w ten sposób swoje projekty. To wyróżnia je na tle innych prac watercolor, w których jak wiadomo ogranicza się do minimum używanie czarnego barwnika. Mimo to w swoich pracach zachowuje dalej lekkość i radość charakterystyczną dla tego stylu.

Artystka fascynuje się kotami, czego nie da się nie dostrzec. To one goszczą najczęściej w jej projektach. Prócz nich wykorzystuje także inne zwierzęta oraz motywy roślinne. Łącząc zwierzęce ilustracje z pejzażami tworzy swój własny, barwny świat. To właśnie on fascynuje najbardziej.

Obok tatuaży serce Ewy zdobyło żeglarstwo morskie. Kiedy tylko może wyjeżdża nad morze, gdzie z dala od nowoczesnych technologii oddaje się swojej pasji. Docenia ciszę i spokój na łonie natury. Kilka dni w roku bywa także na Mazurach.

Ewa Sroka jest idealnym przykładem, że ciężką pracą i determinacją można osiągać wymarzone cele. Fachu uczyła się przychodząc do studia i podglądając prace tatuatorów. Następnie odbywała w nim praktyki. Początki nie były wcale łatwe, a mimo to, udało się jej w krótkim czasie wypracować swój własny, rozpoznawalny styl. Na ostatnim Konwencie Tatuażu we Wrocławiu zdobyła 3 miejsce w kategorii duży tatuaż kolorowy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Was zapraszam do galerii prac Ewy Sroki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *