Tatuatorzy

Jurgis Mikalauskas, realne obrazy w 3D

sklep

Realistyczne prace w kolorze wykonywane przez Jurgisa Mikalauskasa zachwycają miłośników tatuaż na całym świecie. Nic w tym dziwnego, mimo młodego wieku sztuką tatuażu zajmuje się już od ponad dekady.

Jurgis swoją przygodę z tatuażami rozpoczął już w wieku 17 lat. Wtedy to wykonał własnymi siłami pierwszą maszynkę. Tak, zrobił ją sam z walkmana i struny gitarowej, która posłużyła za igłę. W ten sposób wykonał swoich kilka pierwszych projektów. Ich posiadaczami są jego przyjaciele. Dopiero trzy lata później kupił swoją pierwszą, profesjonalną maszynkę i zaczął tatuować w Wielkiej Brytanii. To właśnie ten kraj na nowo rozkochał w nim sztukę tatuażu.

33-letni Artysta od zawsze zajmował się malowaniem farbami olejnymi na płótnie. To właśnie z tego zajęcia czerpie inspiracje i przenosi je na swoje kolorowe obrazy, które wykonuje na skórach klientów. Dzisiaj jego prace zachwycają i z pewnością można je zaliczyć do jednych z najlepszych w realizmie, w efekcie 3D.

Mikalauskas najczęściej swoje tatuaże wykonuje na łydkach, udach i nogach. Jak sam często podkreśla, to jego ulubione powierzchnie. Skóra w tych miejscach jest zwykle napięta i przyjemna do tatuowania – oznajmia.

Mimo, że Jurgis Mikalauskas nie planował swojej przygody ze sceną tatuażu, to dzisiaj na pewno można zaliczyć go do Artystów, których prace znać wypada. Miłośników prac wykonanych w realizmie zapraszam do galerii.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *