Tatuatorzy,  Tatuaże kolorowe

James Artink, tatuaże z dużymi kontrastami

sklep

James Artink w swoich tatuażach stawia na bardzo duży kontrast. Lubi mocne, jaskrawe barwy, które przyciągają wzrok z daleka. Dalej jednak szuka swojego charakterystycznego stylu.

Oglądając tatuaże w wykonaniu James Artink, aż ciężko uwierzyć, że artysta ten nie posiada dużego doświadczenia. Zawodowo tatuażem zajmuje się od ok. 5 lat. To właśnie wtedy rozpoczął pracę w jednym z wrocławskich salonów tatuażu. To tam nabiera… doświadczenia i uczył się pierwszych kroków. Obecnie James pracuje w dolnośląskim Rock’n’Roll i jak sam przyznaje, to dzięki pracy w tym salonie nabrał pewności i jego styl cały czas się polepsza. Zawdzięcza to pracy z najlepszymi tatuatorami. Z końcem roku 2017  dołączył także do nowego studia Rock’n’Roll w Gdańsku. Jednak jego przygoda z Rock’n’Roll kończy się w czerwcu.

W projektach Artink urzekają mnie kolory. Wyraziste  i mocne, które zdecydowanie wychodzą na pierwszy plan. Inspiracje czerpie z różnych stylów. Łączy ze sobą kilka zdjęć, a całość jest idealnym potwierdzeniem tego, że tatuaże są formą sztuki, obrazów na skórze.

W zawodzie tatuatora ceni sobie najbardziej wolność oraz różnorodość. W tej pracy nie da się także nie mieć styczności z kreatywnymi głowami, co także jest dużym plusem dla opisywanego artysty.

Oglądajać galerię prac James Artink ciężko uwierzyć w to, że chłopak ma zaledwie  26 lat. W młodym wieku osiągnął swój styl, rozpoznawalny przez coraz szersze grono wielbicieli tatuaży. Jestem pewien, że za kilka lat artysta ten będzie regularnie zdobywał nagrody na zagranicznych konwentach i będzie wizytówką polskiej sceny. Tego oczywiście mu życzymy.

 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *