Tatuatorzy,  Tatuaże cz-b

Grindesign i jego diabelski świat

sklep

Robert Borbas, ukrywający się pod pseudonimem Grindesign jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tatuatorów na świecie. Jego diabelski styl jest czymś wspaniałym i zarazem oryginalnym. Prace Grindesign rozpoznawalne są na wielu kontynentach.

Robert już w wieku 22 lat był rozpoznawalnym artystą. Swoją “sławę” zawdzięczał projektowaniu koszulek dla najbardziej znanych deathmetalowych i hardcorowych zespołów. Projektował t-shirty m.in. dla Aborted, Metallica, I Killed The Prom Queen, Bring Me the Horizon czy Darkest Hour. W tym czasie bębnił także w zespole The Sharon Tate. Grindesign jest fanem filmów sci-fi oraz ciężkiej muzyki. To właśnie ona daje mu inspiracje przy projektowaniu. Wcześniej koszulek, dzisiaj tatuaży.

Po koszulkach i graniu w zespole, przyszedł czas na zajęcie się tatuowaniem i to właśnie ta sztuka zdobyła jego serca. Obecnie poświęca jej zdecydowanie najwięcej swojego czasu, ciągle doskonaląc swoją technikę. Inspiracje bierze z życia, jednak nie da się nie dostrzec w pracach Roberta fascynacji “diabelskim światem” i jego ciemną stroną.

Jego cholernie złe i przeklęte tatuaże rozpoznawalne są na całym świecie. W tatuażach przemyca złowrogie historie o ponurej stronie życia i śmierci. W jednym wzorze potrafi przenieść ciemny horror na skórę.

Zapraszam do śledzenia profilu Grindesign na Instagramie - @grindesign_tattoo

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *