Tatuatorzy

Geometryczne tatuaże Ahmeta Cambaza

sklep

Ahmet Cambaza tworzy jedne z najbardziej niesamowitych i wyjątkowych tatuaży zwierząt w Turcji. Jego projekty są świetnym przykładem na to, jak można łączyć style i różne techniki. W większości z nich wykorzystuje geometryczne kształty i to dzięki nim wzory wyróżniają się na tle innych.

Swoją przygodę z tatuażem zaczął w chwili, kiedy otrzymał sprzęt do wykonywania tatuaży. Podarowała go żona w prezencie z okazji rocznicy ślubu. Od tego czasu pozostaje wierny swojemu rzemiosłu i wizji w tatuowaniu. Wcześniej, przez siedem lat pracował jako rysownik w jednym z tureckich magazynów. To tam Ahmet szlifował swój styl, który towarzyszy mu do dzisiaj i wykorzystuje go.w swoich tatuażach.

Projekty tureckiego tatuatora powstają przy użyciu czarnego barwnika, z dodatkiem odrobiny koloru. – Moje tatuaże są mikroskopijne, geometryczne i przemyślane – tak swój styl charakteryzuje Ahmet Cambaza. – Nie lubię używać tła na tatuażach, myślę, że cieńsze czarne linie są znacznie bardziej nowoczesne – dodaje.

Cambaz porównuje swoją metodę tatuowania i styl do swojej perspektywy życia. Najprostsze rzeczy mają największe znaczenie. W ten sposób sztuka jaką tworzy ukazuje nam piękno minimalistycznych tatuaży.

Zapraszam do obejrzenia galerii prac Ahmeta Cambaza.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *