Tatuatorzy

Geometryczne tatuaże Ahmeta Cambaza

sklep

Ahmet Cambaza tworzy jedne z najbardziej niesamowitych i wyjątkowych tatuaży zwierząt w Turcji. Jego projekty są świetnym przykładem na to, jak można łączyć style i różne techniki. W większości z nich wykorzystuje geometryczne kształty i to dzięki nim wzory wyróżniają się na tle innych.

Swoją przygodę z tatuażem zaczął w chwili, kiedy otrzymał sprzęt do wykonywania tatuaży. Podarowała go żona w prezencie z okazji rocznicy ślubu. Od tego czasu pozostaje wierny swojemu rzemiosłu i wizji w tatuowaniu. Wcześniej, przez siedem lat pracował jako rysownik w jednym z tureckich magazynów. To tam Ahmet szlifował swój styl, który towarzyszy mu do dzisiaj i wykorzystuje go.w swoich tatuażach.

Projekty tureckiego tatuatora powstają przy użyciu czarnego barwnika, z dodatkiem odrobiny koloru. – Moje tatuaże są mikroskopijne, geometryczne i przemyślane – tak swój styl charakteryzuje Ahmet Cambaza. – Nie lubię używać tła na tatuażach, myślę, że cieńsze czarne linie są znacznie bardziej nowoczesne – dodaje.

Cambaz porównuje swoją metodę tatuowania i styl do swojej perspektywy życia. Najprostsze rzeczy mają największe znaczenie. W ten sposób sztuka jaką tworzy ukazuje nam piękno minimalistycznych tatuaży.

Zapraszam do obejrzenia galerii prac Ahmeta Cambaza.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *