Tatuaże kolorowe

Fantastyczne tatuaże ryby

sklep

Pełne wdzięku i kolorów projekty tworzą zbiór fantastycznych tatuaży ryb. Są doskonałym przykładem na to, że ludzkie połączenie z życiem zwierząt, fauną i florą nigdy nie zniknie.

Tatuaże zwierząt, ogólnie rzecz biorąc, na stałe wdarły się w kulturę sztuki tatuażu. Możesz być wodnikiem lub miłośnikiem przyrody, rybakiem i nurkiem. Te wzory znajdują uznanie wśród wielu. Wytatuowana ryba stała się wręcz symbolem, szerokich przestrzeni, ciszy oraz pasji.

Ryby Koi mają natomiast bardzo długą historię w kulturze azjatyckiej. Większość znaczenia i symbolizmu związanym z tą rybą wywodzi się z tej starożytnej legendy. Są zdolne przystosowywać się różnych warunków klimatycznych, a także mogą symbolizować siłę. Jest to nieodłączny atrybut tego stworzenia – aby płynąć pod prąd. Ze względu na legendę są najczęstszym motywem wykonywanym przez japońskich artystów tatuaży. Można przypisać im co najmniej kilka znaczeń. Wymienię tylko kilka z nich: moc, męskość, dobrobyt, niezależność i długie życie.

Kolekcja tatuaży z motywami ryb, którą zebrałem dla Was udowadnia, że wiele osób uwielbia te zwierzęta pływające w morzach, jeziorach i oceanach. Tatuaże ryb stają się swoistymi ikonami. Jeśli kochasz naturę, pomysł na taką dziarę powinien Cię zainspirować.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *