Tatuaże kolorowe

Fantastyczne tatuaże ryby

sklep

Pełne wdzięku i kolorów projekty tworzą zbiór fantastycznych tatuaży ryb. Są doskonałym przykładem na to, że ludzkie połączenie z życiem zwierząt, fauną i florą nigdy nie zniknie.

Tatuaże zwierząt, ogólnie rzecz biorąc, na stałe wdarły się w kulturę sztuki tatuażu. Możesz być wodnikiem lub miłośnikiem przyrody, rybakiem i nurkiem. Te wzory znajdują uznanie wśród wielu. Wytatuowana ryba stała się wręcz symbolem, szerokich przestrzeni, ciszy oraz pasji.

Ryby Koi mają natomiast bardzo długą historię w kulturze azjatyckiej. Większość znaczenia i symbolizmu związanym z tą rybą wywodzi się z tej starożytnej legendy. Są zdolne przystosowywać się różnych warunków klimatycznych, a także mogą symbolizować siłę. Jest to nieodłączny atrybut tego stworzenia – aby płynąć pod prąd. Ze względu na legendę są najczęstszym motywem wykonywanym przez japońskich artystów tatuaży. Można przypisać im co najmniej kilka znaczeń. Wymienię tylko kilka z nich: moc, męskość, dobrobyt, niezależność i długie życie.

Kolekcja tatuaży z motywami ryb, którą zebrałem dla Was udowadnia, że wiele osób uwielbia te zwierzęta pływające w morzach, jeziorach i oceanach. Tatuaże ryb stają się swoistymi ikonami. Jeśli kochasz naturę, pomysł na taką dziarę powinien Cię zainspirować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *