Tatuatorzy

4 porady, jak wybrać dobrego tatuatora

sklep

Wydawać by się mogło, że wybranie dobrego tatuatora nie powinno stwarzać większych problemów. Nic bardziej mylnego. Poznajcie 4 porady, dzięki którym wybór ten będzie prostszy i zajmie Wam mniej czasu.

1. Zbierz informacje o wybranym tatuatorze

Każdy tatuator specjalizuje się w wybranym, konkretnym stylu. Decydując się na konkretnego Artystę, warto przejrzeć jego prace, poczytać opinie w internecie, zapytać o zdanie bardziej doświadczonych ludzi np. na grupie na FB “Kto się nie dziara, ten fujara“. Koniecznie dobierz tatuatora, który specjalizuje się w stylistyce prac, którą chcesz sobie wydziarać.

2. Polecenie przez znajomych, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem

Każdy z nas ma różne oczekiwania oraz gusta. O tych drugich się nie rozmawia, jednak tatuator, który jest polecany przez najbliższego znajomego, nie zawsze dobrze sprawdzi się wykonując projekt Twojego tatuażu. Nie decyduj się więc na pierwszego lepszego artystę, tylko jak już opisaliśmy w punkcie wyżej, poznaj co najmniej kilkoro z nich.

3. Zrób research w internecie

Globalna sieć internetowa jest największą, darmową bazą artystów z całego świata. Warto przeglądać ich profile na Facebook, Instagramie czy Pintereście. Znajdziecie tam prace tatuatorów oraz często opinie klientów.

4. Postaw na “chemię” miedzy Tobą, a tatuatorem

Bardzo ważne jest to, żeby w komunikacji między Tobą, a tatuatorem powstała swego rodzaju “chemia”. Musicie nadawać na podobnych falach, rozumieć się. Tylko taka relacja gwarantuje, że tatuaż zostanie wykonany tak, jak sobie tego życzysz.

 

Stosując się do powyższych rad, zaufaj swojemu tatuatorowi. Nie nalegaj, kiedy odmawia wykonania konkretnego wzoru, proponuje poprawki. Zdaj się na jego doświadczenie i pozwól zaprojektować indywidualny wzór. Nie bazuj na gotowcach z katalogów. Poczytaj także, jak wybrać dobre studio tatuażu.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *